ସାରାଙ୍କ ସହ ପ୍ରଥମ ଥର ହେବି ଡୋଜ ଡ୍ରଗ୍ସ ନେଇଥିଲେ ସୁଶାନ୍ତ

ମୁମ୍ବାଇ() ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତ ମାମଲାର ଡ୍ରଗସ ଲିଙ୍କରେ ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ତାଙ୍କ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଏନସିବିକୁ ଏସକ୍ଲୁ୍ୟସିଭି ବୟାନ ଦେଇଛନ୍ତି । କେଦାରନାଥ ସୁଟିଂ ସମୟରେ ସୁଶାନ୍ତ ହେବି ଡୋଜ ଡ୍ରଗ୍ସ ନେବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଥିଲେ । ଏଥିରେ ସାରା ମଧ୍ୟ ସାମିଲ ଥିଲେ ବୋଲି ରିୟା ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ କର ବୟାନ ଦେଇଛନ୍ତି । ଯାହା ଏବେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ହୋଇଛି ।

ଏନସିବି ପକ୍ଷରୁ ଚାଲିଥିବା ପଚରାଉଚରାରେ ରିୟା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଘର ଛାଡ଼ିବାର ମୂଳ କାରଣ କହିଥିଲେ । ଜୁନ ୮ ତାରିଖକୁ ରିୟା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ କାହିଁକି ଛାଡ଼ି ଦେଇଥିଲେ ସେ ବିଷୟରେ ସେ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ । ଏନସିବିକୁ ରିୟା ଦେଇଥିବା ବୟାନ ଅନୁସାରେ, ସୁଶାନ୍ତ ଡ୍ରଗ୍ସ ଆଡିକେଟ ହୋଇସାରିଥିଲେ । ସେ ସେଥିରୁ ବାହାରି ପାରୁନଥିଲେ । ତେଣୁ ସେ ଜୁନ ୮ ତାରିଖରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଘର ଛାଡ଼ି ଦେଇଥିଲେ । ଲକଡାଉନ ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଉପରେ ମିଟୁର ଅଭିଯୋଗ ଲାଗିଥିଲା । ଏହି ସମୟରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସହ ରହିଲେ ରିୟାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ଖରାପ ହୋଇଯିବ ବୋଲି ରିୟା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଘର ଛାଡ଼ି ଦେଇଥିବା ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ । ଏହା ସହିତ ନିଜ ଷ୍ଟେଟମେଣ୍ଟରେ ରିୟା ସୁଶାନ୍ତ ଓ ସାରା ଡ୍ରଗସ ନେଉଥିବା ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ।

କେଦାରନାଥ ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ସମୟରେ ସୁଶାନ୍ତ ହେବି ଡୋଜ ଡ୍ରଗସ ନେବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଥିଲେ । ଏହି ଫିଲ୍ମ ସୁଟିଂ ପୂର୍ବରୁ ସୁଶାନ୍ତ ଡ୍ରଗସ ନେଉଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଏହି ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂରେ ସେ ଅଧିକ ଡ୍ରଗସ ନେବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଥିଲେ ।

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *