ଆଇପିଏଲ୍ ପୂର୍ବରୁ ଜିମ୍ ରେ ନଜର ଆସିଲେ ହିଟମ୍ଯାନ୍ ରୋହିତ

ଅଧିକାଂଶ ଥର ଆଇପିଏଲ୍ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ (ଆଇପିଏଲ୍) ଟାଇଟଲ୍ ହାସଲ କରିଛି ‘ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ’ (MI)। ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ମୁମ୍ବାଇକୁ ଆଇପିଏଲର ସବୁଠାରୁ ସଫଳ ଦଳ ଭାବେ ପରିଣତ କରିବା ପଛରେ ସବୁଠାରୁ ବଡ଼ ଅବଦାନ ହେଉଛି ଏମଆଇ ଦଳର ଅଧିନାୟକ ରୋହିତ ଶର୍ମା। ସୂଚନା ମୁତାବକ ଏଥର ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୦ରେ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସର ତାଜ୍ ପୁଣି ଥରେ ବିପଦରେ ପଡିଛି, ଯାହାକୁ ରକ୍ଷା କରିବା ପାଇଁ ପୁରା ଟିମ୍ ଅଭ୍ୟାସ ଶିବିରରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରୁଛନ୍ତି। ବିଶେଷକରି ରୋହିତ ଶର୍ମା ଜିମରେ ଅତ୍ୟଧିକ ଝାଳ ବାହାରୁଛନ୍ତି। ଖାସ୍ କରି ରୋହିତ ଶର୍ମା ଜିମ୍ ରେ ମଧ୍ଯ ଖୁବ୍ ପରିଶ୍ରମ କରୁଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ବାସ୍ତବରେ, ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସକୁ ୧୯ ସେପ୍ଟେମ୍ବରରେ ଏହି ଆଇପିଏଲ୍ ସିଜନ ୧୩ର ଓପନିଂ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିବାକୁ ପଡିବ |

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସର ତିନି ସପ୍ତାହ ଅଭ୍ୟାସ ଶିବିର ଗତ ସପ୍ତାହରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ, ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ କ୍ୟାମ୍ପର ଅଭ୍ୟାସ ଅଧିବେଶନରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଚିତ୍ର ଏବଂ ଭିଡିଓ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ଅଧିନାୟକ ରୋହିତ ଶର୍ମା ତାଙ୍କ ଅଫିସିଆଲ୍ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଜିମ୍ ର କିଛି ଚିତ୍ର ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଯେଉଁଥିରେ ରୋହିତ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରୁଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଏଥିସହ ଏହି ଫଟୋଗୁଡ଼ିକର କ୍ୟାପସନରେ ହିଟମ୍ୟାନ୍ ଲେଖିଛନ୍ତି, ଜିମରେ ଏପରି କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କର ଯେପରି ସର୍ଟ ବଲ୍କୁ ହିଟ୍ କରିଥାଏ। ସୂଚନା ମୁତାବକ ବର୍ତ୍ତମାନ ରୋହିତ ଶର୍ମା ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୦ ରେ ଆଇପିଏଲ୍ ଟାଇଟଲ୍ ରକ୍ଷା କରିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ଦଳ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ସହିତ ୟୁଏଇରେ ଅଭ୍ୟାସ କରୁଛନ୍ତି।

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *